Zmierzch betonozy - czyli jak w przyszłości zmieni się przestrzeń miejska

Co za 30 lat stanie się z tzw. 'wielką płytą'? Czy przyszłość miast będzie zielona?

Redaktor Dariusz Bugalski zaprasza na cykl rozmów o przyszłości

W najnowszym odcinku cyklu Polskie Miasta Przyszłości 2050 porozmawiamy o... betonozie, swoistej chorobie dolegającej naszym przestrzeniom miejskim, w których obecnie mieszkamy, pracujemy i przebywamy.

Co za 30 lat stanie się z tzw. 'wielką płytą'? Czy przyszłość miast będzie zielona? Czy jest jakiś sposób, aby przyszłe przestrzenie miejskie ochłodzić i zapewnić mieszkańcom większy komfort przebywania w nich i lepszą jakość powietrza?

Na te i inne pytania odpowie nasz gość Karol Klos − prezes Wydawnictwa Forum Branżowe i zarazem ekspert w dziedzinie branży okiennej.

Do obejrzenia najnowszego odcinka zapraszamy wraz z redaktorem Dariuszem Bugalskim.

Więcej artykułów:

Polska: co jest stawką w tej grze? Wyzwania transformacji

Polska prowadzi głęboką transformację swojego sektora energetycznego w celu odejścia od spalania węgla kamiennego i brunatnego. Jedną z potężnych dźwigni zmian jest poprawa efektywności energetycznej.

Czytaj więcej

Raport Polskie Miasta Przyszłości 2050 - czyli o potędze wspólnego działania

Czy będziemy lgnąć do miast czy raczej z nich uciekać? Czy wiedza ekspertów z Saint−Gobain pomoże osiągnąć neutralność klimatyczną?

Czytaj więcej

Kryzys klimatyczny - czyli jak zadbać o Ziemię, aby pozostała naszym domem w przyszłości

Czy grozi nam katastrofa klimatyczna? Czy wystarczy nam czasu, aby jej zapobiec? Jakie są sposoby skutecznego przeciwdziałania zmianom klimatycznym?

Czytaj więcej
Zobacz więcej